Yaşamkent CCTV

     3 TK Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, güvenlik ihlalini engellemek amacıyla Kamera Güvenlik Çözümleri olarak bilinen birçok sistemi sizlere sunar. Bugün birçok ev, iş yeri, şirket gibi yerlerde kullanılmasından dolayı bildiğimiz bu sistem çözümleri adeta hayatımızın bir parçasıdır. IP Kamera ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta ve birçok ihtiyacın giderilmesini sağlamaktadır. Yaşamkent CCTV Başka bir deyişle, bu cihazlar birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmaktadır. Peki, IP Kamera nedir? IP Kamera ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı nasıl olmalıdır?

Yaşamkent CCTV 3 TK Bilişim IP Kamera

     Kamera ve güvenlik sistemleri söz konusu olduğunda işini iyi bilen bir firma ile yola çıkmak birçok güvenlik açığının kapanmasını sağlayacaktır. Yaşamkent CCTV Kameraların doğru seçilmesi, doğru konumlandırılması ve doğru sistemler dâhilinde size sunulması gerekir. IP Kamera, CCD ya da CMOS sensorundan sağladığı analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS ile işledikten sonra sayısala çevirmektedir. Ayrıca bu kameralar ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralar olarak bilinir. Yaygın olarak güvenlik ve gözetim amaçlı kullanılır.

IP Kameralarda network bağlantısı aracılığıyla güvenlik kameralarından gelen görüntüler, uzaktan izlenebilmekte ve bu sayede görevini yerine getirebilmektedir.Yaşamkent CCTV 3 TK Bilişim IP Kamera ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı ses özelliği desteklemesinden ötürü ses kaydı da yapar.

Yaşamkent CCTV 3 TK Bilişim ile Her Zaman Her Yerde Güvenliğinizi Koruyun

     3 TK Bilişim IP Kamera ve kayıt cihazı, yüksek objektif hızları ve odaklanmalara sahiptir. IP kameralar, uzun yıllar sizlere memnuniyet sağlayan dayanıklı güvenlik ürünleri arasında yer almakta her türlü koşulda çalışabilmektedir. Firmamız tarafından sizlere sunulan bu ürünlerimiz şık tasarım yapılarıyla da dikkati çeker.

     İç ve dış mekânlar ile çevre güvenliğini sağlamak için kullanılan IP Kamera ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı güvenlik ihlalini engellemekte oldukça önemlidir. 3 TK Bilişim ve Güvenlik sizlere birçok güvenlik çözümü sunmakta ve sizlerin korunmasına geliştirdiği çözümler ile destek olmaktadır. Yaşamkent CCTV Siz de kamera güvenlik çözümleri konusunda ayrıntılı bilgi almak ve güvenlik ihlallerini son teknolojiye uygun IP Kamera ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı ürünler ile ortadan kaldırmak için bize ulaşabilir, sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.